Лудогорец ЦСКА Левски Локомотив Пловдив Арда Кърджали Черно море Славия Берое ФК ЦСКА 1948 Сф Ботев Враца Монтана Ботев Пловдив Етър Царско село Челси Манчестър Юнайтед Ливърпул Реал Мадрид Атлетико Мадрид Барсeлона Милан Интер Ювентус Рома

Контакти

в днешния брой ЛИГА НА КОНФЕРЕНЦИИТЕ - ЖРЕБИЙ

ЛИГА НА КОНФЕРЕНЦИИТЕ - ЖРЕБИЙ

20-07-2021 Тема спорт

ЛИГА НА КОНФЕРЕНЦИИТЕ
ЖРЕБИЙ ЗА 3-ТИ КВ. КРЪГ
ШАМПИОНСКИ ПОТОК
Динамо Тбилиси (Груз) - ХБ Торсхавн (Фар. о-ви)/Будучност (Чгора)
Линфилд (СИрл)/Борац Баня Лука (БиХ) - Шахтьор С (Блрс)/Фола Еш (Люкс)
Шамрок (Ейре) - Теута (Алб)/Интер Ескалдес (Анд)
ФК Рига (Лат)/Шкендия (СМак) - Фолгоре (СМар)/Хибърнинс (Мал)
Прищина (Кос)/Конас Кий (Уелс) - Валур (Исл)/Бодьо Глимт (Нор)
ОСНОВЕН ПОТОК
Динамо Батуми (Груз)/БАТЕ (Блрс) - Петрокуб (Мол)/Сивасспор (Тур)
КуПС Куопио (Фин)/Ворскла (Укр) - Астана (Каз)/Арис Солун (Гър)
Сочи (Рус)/Кешла (Азер) - Партизан (Сър)/Дунайска Стреда (Слвк)
АРАРАТ (АРМ)/ШЛЬОНСК (ПОЛ) - АРДА (БЪЛ)/АПОЕЛ БШ (ИЗР)
Шкупи (СМак)/Санта Клара (Пор) - Олимпия Л (Слвн)/Биркиркара (Мал)
Уйпещ (Унг)/Вадуц (Лихт) - Базел (Швейц)/Партизани (Алб)
Колос (Укр) - ФКСБ (Рум)/Шахтьор Караганда (Каз)
Елфсборг (Шв)/Милсами (Мол) - Вележ (БиХ)/АЕК Атина (Гър)
Пасош Ферейра (Пор) - Ларн (СИРл)/Орхус (Дан)
Люцерн (Швейц) - Дрита (Кос)/Фейенорд (Нид)
РФС Рига (Лат)/Пушкаш Академия (Унг) - Гент (Бел)/Волеренга (Нор)
Хибърниън (Шот)/Санта Колома (Анд) - Гзира (Мал)/Риека (Хър)
Аустрия Виена (Ав)/Брейдаблик (Исл) - Абърдийн (Шот)/Хекен (Шв)
Трабзонспор (Тур) - Молде (Нор)/Сервет (Швейц)
Дюделанж (Люкс)/Бохемианс (Ейре) - ПАОК (Гър)
Кауно Жалгирис (Лит)/ТНС (Уелс) - Виктория Пилзен (Чех)/Динамо Брест (Блрс)
Судува (Лит)/Раков Ченстохова (Пол) - Рубин (Рус)
ЛОКОМОТИВ ПД (БЪЛ)/СЛОВАЧКО (ЧЕХ) - КОПЕНХАГЕН (ДАН)/ТОРПЕДО ЖОДИНО (БЛРС)
Чукарички (Сър)/Сумгаит (Азер) - Хамарби (Шв)/Марибор (Слвн)
Хайдук Сплит (Хър)/Тобол (Каз) - Аполон (Кип)/Жилина (Слвк)
ЦСКА (БЪЛ)/ЛИЕПАЯ(ЛАТ) - ПОГОН ШЧЕЧИН (ПОЛ)/ОСИЕК (ХЪР)
Паневежис (Лит)/Войводина (Сър) - ЛАСК Линц (Ав)
АЕЛ Лимасол (Кип)/Влазния (Алб) - Карабах (Азер)/Ашдод (Изр)
Спартак Търнава (Слвк)/Сепси (Рум) - Сутиеска (Чгора)/Макаби ТА (Изр)
Хафнарфьордур (Исл)/Розенборг (Нор) - Домжале (Слвн)/Хонка (Фин)
Унив. Крайова (Рум)/Лачи (Алб) - Андерлехт (Бел)
Витес (Нид) - Дъндолк (Ейре)/Левадия Талин (Ест)
Заб.: Първите мачове са на 5 август, реваншите са на 12 август.