11-10-2011 Черно море с класика над Добруджа

Черно море с класика над Добруджа

11-10-2011 Тема спорт

Отборът на Черно море победи Добруджа с 3:0 в контролна среща. „Моряците“ водеха с 2:0 още преди почивката на мача, който се игра в Добрич. Още в 5-ата минута резултатът бе открит в полза на гостите след неразбирателство между вратаря на домакините и Младен Димитров, при което последния си отбеляза автогол. В 16-ата минута Черно море поведе с 2:0. Дончо Атанасов напредва фланга, навлезе в наказателното поле и ??утира, вратарят изби топката, но тя попада в Ермес Паломино, който я вкара в мрежата.

Последният гол падна пет минути преди края на редовното време. Тодор Колев реализира, след пас на Симеон Симеонов.

Съставът, в който започна Черно море: Денчев, С. Александров, Ал. Александров, Лазаров, Янев, ??лиев, Капитанов, Камазола, Атанасов, Божилов, Паломино;

Резерви: 26 Пиргов, 17 Янчо Андреев, 19 Християн Попов, 16 Димитър Петков, 90 Николов, 27 Ратников, 23 Симеонов, 10 Манолов, 11 Тодор Колев, 77 Виктор Митев.