05-07-2013 Черно море би Банско, нигериец вкара два пъти

Черно море би Банско, нигериец вкара два пъти

05-07-2013 Тема спорт

Нигериецът Стенли Окоро, който е на проби в тима на Черно море вкара две попадения в контрола за победата с 3:1 над Банско. ??звестният в родината си като "Малкия Меси" полузащитник реализира по един гол и в двете полувремена и остана на терена до 74-ата минута, когато бе заменен от Сталев, съобщава официалният сайт на "моряците". Пристигналият вчера нападател Бубакар не взе участие в контролата.. Левият бек Люк Матютю, според официалната страница на клуба, също не е взел участие в мача. Фактът, че бранителят не е играл в контролата, може би е индикация, че той не е одобрен.,

Черно море откри резултата още в 14-ата минута., когато Атанас Петров реализира след получило се разбъркване при центриране от корнер. Намиращият се на проби нигериец Стенли Окоро покачи на 2-0, след като се възползва от груба гре??ка на вратаря на домакините в 32-ата минута- Банско намали 5 минути по-късно след удар с глава на Стоянов. 9 минути след почивката нигерийският полузащитник Окоро отново реализира за 31 след удар от границата на наказателното поле..

Съставът на Черно море: Емил Михайлов (Ставрев), Александър Емилов, Кирил Котев (Станчев), Росен Колев, Живко Атанасов, Тодор Паланков (Расим), Георги ??лиев /к/, Георги Божилов, Стенли Окоро (Сталев), Атанас Петров, ??ван Коконов)

Наставникът на Черно море Георги ??ванов заяви в интервю за официалния сайт на клуба, че е доволен от проведения три седмичен лагер в Банско. Според него умората от тежките двуразови занимания е оказала влияние върху представянето на футболистите. Селекцията продължава в движение, като последната 5-та контрола от лятната подготовка на “моряците” е на 13 юли във Варна срещу Калиакра Каварна.