в днешния брой След загубата в дербито - Напрежение в съблекалнята на Локо Пловдив

След загубата в дербито - Напрежение в съблекалнята на Локо Пловдив

29-09-2014 Росен АНГЕЛОВ

Футболистите недоволни от Неделчо Мату??ев, оправдавал се с тях

Загубата от Ботев Пловдив с 0:2 е породила сериозно напрежение в съблекалнята на Локомотив след дербито, разбра „Тема Спорт“.
Футболистите са изразили гласно негодуванието си от стар??и треньора Неделчо Мату??ев. Те са останали недоволни най-вече от отно??ението му към тях. ??грачите често не разбирали методите на работа на специалиста, начина на разузнаване на съперника и тактичките му. Той пък от своя страна най-редовно се оправдавал пред ??ефовете за неуспехите именно с тях. Това стигнало до у??ите на футболистите. След поражението в Коматево напрежението ескалирало, като някой от играчите разменили по-остри реплики с наставника.
Локомотив Пловдив е в серия от пет поредни загуби за първенство, а в последните си ??ест двубоя не е отбелязал гол (540 минути). Последният, който вкара за черно-белите в А група бе Бирсент Карагарен на 9 август. Той се разписа в 90-ата минута за почетния гол при 1:4 от Лудогорец на „Лаута“. Смърфовете имат само една победа от началото на сезона и тя дойде в 3-я кръг при визитата на Хасково – 2:1 на 2 август.