в днешния брой Славия не може да надскочи себе си

Славия не може да надскочи себе си

19-03-2012 ??ван СТОЯНОВ

Добрата стара Славия отново ни показа, че не може да надскочи възможностите си. Това ни го демонстрира и в съботния следобед в Ловеч. ?? се препъна в първия по-сериозен съперник, въпреки че има??е повече от добър ??анс да удари като гост Литекс. След безобразно първо полувреме в началото на второто те останаха с човек повече заради червения картон на Никасио. Белите имаха 40 минути да се доберат до поне изравнителен гол, но не успяха. Нещо повече - нямаха дори реална възможност да завържат интригата. Смело можем да кажем, че разочароваха…
Но това не трябва да ни учудва. Започнаха ??ампионата не особено добре, като загубиха от Левски, Литекс и Лудогорец. ?? когато всички го отписваха... тимът регистрира 5 поредни победи. Но по-впечатляващото бе??е кои съперниците успя да надиграе - Локо Сф, Черноморец, Калиакра, ЦСКА и Локо Пд. Момчетата на Мартин Ку??ев са и единствените, вкарали 3 гола в един мач на Черноморец. Това е най-добрата серия на белите за този сезон. Тя вдъхна сериозен кураж на президента Венци Стефанов, че Славия най-сетне ще се сдобие с евроквота. Но още в следващия кръг столичани загубиха от Берое. Поредицата през есента, започнала със загуба от Лудогорец с 6:0 и завър??ила с поражение в Стара Загора, олицетворява цялото представяне на отбора - футболистите имат качества, но все нещо не им достига да се преборят за тройката или купата.
До мача с Литекс те постигнаха 4 победи и 2 равенства в 6 мача в А група. ?? се стигна до двубоя, в който трябва??е да докажат, че имат място сред най-добрите в България. Но не го сториха и изостанаха значително от конкурентите. Въпреки че Ку??ев смята, че има ??анс за Европа, видно е, че на добрата стара Славия липсва стабилното представяне. А евротурнирите отново ще са мираж.