04-06-2011 Славия направи равен с руснаци

Славия направи равен с руснаци

04-06-2011 Тема Спорт

Отборът на Славия завър??и наравно с Криля Советов в контролна среща, която се игра в Русия. Двубоят приключи при резултат 1:1 пред около 9000 зрители на стадион "Металург" в Самара.

Руснаците отбелязаха първия гол в самия край на първото полувреме след неразбирателство в бялата отбрана, позволила топката да мине покрай двама защитници от ляво, Владимир Прионов пусна топката под плонжа на Стефано Кунчев за 1:0. В 48 минута Радослав Димитров изравни, след като получи топката в наказателното поле бе останал непокрит и вкара за 1:1.