Лудогорец ЦСКА Левски Локомотив Пловдив Арда Кърджали Черно море Славия Берое ФК ЦСКА 1948 Сф Ботев Враца Монтана Ботев Пловдив Етър Царско село Челси Манчестър Юнайтед Ливърпул Реал Мадрид Атлетико Мадрид Барсeлона Милан Интер Ювентус Рома

Контакти

27-11-2020 Резултатите и голмайсторите във всички мачове от Лига Европа

Резултатите и голмайсторите във всички мачове от Лига Европа

27-11-2020 Тема спорт

Група "А"
ЦСКА - Йънг Бойс 0:1
0:1 Жан-Пиер Нсаме (34)

Клуж - Рома 0:2
0:1 Габриел Дебелюх (49-автогол), 0:2 Верету (67-дузпа)



Група "B"
Mолде - Арсенал 0:3
0:1 Н. Пепе (50), 0:2 Р. Нелсън (55), 0:3 Ф. Балогън (83)

Дъндолк - Рапид (Виена) 1:3
0:1 Кнасмюлер (11), 0:2 Кара (37), 0:3 Кара (58), 1:3 Шийлдс (63-дузпа)

Група "C"
Леверкузен - Апоел Беер Шева 4:1
1:0 Шик (29), 2:0 Бейли (48), 2:1 Швиро (51), 3:1 Демирбей (76), 4:1 Аларио (80)

Ница - Славия (Прага) 1:3
0:1 Лингър (15), 1:1 Гоуири (61), 1:2 Олаинка (64), 1:3 Сима (75)

Група "D"
Рейнджърс - Бенфика 2:2
1:0 Арфийлд (7), 2:0 Рууф (69), 2:1 Рамос (78), 2:2 Пици (81)

Стандард (Лиеж) - Лех (Познан) 2:1
0:1 Ишак (61), 1:1 Тапсоба (63), 2:1 Лаифис (90)



Група "E"
Гранада - Омония (Никозия) 2:1
1:0 Суарес (8), 1:1 Асанте (60), 2:1 Соро (73)

ПСВ Айндховен - ПАОК 3:2
0:1 Варела (4), 0:2 Цолис (13), 1:2 Гакпо (20), 2:2 Мадуеке (51), 3:2 Мален (53)

Група "F"
Наполи - Риека 2:0
1:0 Политано (41), 2:0 Лозано (75)

АЗ Алкмаар - Реал Сосиедад 0:0

Група "G"
Брага - Лестър 3:3
1:0 А. Елмсурати (4), 1:1 Х. Барнс (9), 2:1 Паулиньо (24), 2:2 Л. Томас (78), 3:2 Ф. Франсерджо (90), 3:3 Джейми Варди (90+3)

АЕК (Атина) - Зоря (Луганск) 0:3
0:1 А. Громов (61), 0:2 В. Кабаев (75), 0:3 В. Юрченко (85-дузпа)

Група "H"
Лил - Милан 1:1
0:1 Саму Кастийехо (46), 1:1 Джонатан Бамба (65)

Спарта (Прага) - Селтик 4:1
0:1 Едуар (15), 1:1 Давид Ханцко (26), 2:1 Лукаш Юлиш (38), 3:1 Лукаш Юлиш (80), 4:1 Сърджан Плавшич (90+4)

Група "I"
Макаби (Тел Авив) - Виляреал 1:1
0:1 А. Баена (45), 1:1 А. Пешич (47)

Карабах - Сивасспор 2:3
1:0 А. Зубир (8), 1:1 А. Коне (40-дузпа), 2:1 У. Матич (51), 2:2 О. Кайоде (58), 2:3 А. Коне (79)

Група "J"
Тотнъм - Лудогорец 4:0
1:0 Карлос Винисиус (17), 2:0 Карлос Винисиус (34), 3:0 Хари Уинкс (64), 4:0 Лукас Моура (73)

ЛАСК - Антверпен 0:2
0:1 Л. Рафаелов (53), 0:2 П. Геркенс (83)

Група "K"
ЦСКА (Москва) - Фейенорд 0:0

Волфсбергер - Динамо (Загреб) 0:3
0:1 Л. Майер (61), 0:2 Б. Петкович (75), 0:3 Л. Иванушец (90+1)

Група "L"
Гент - Цървена звезда 0:2
0:1 Н. Петрович (1), 0:2 В. Николич (58)

Слован (Либерец) - Хофенхайм 0:2
0:1 К. Баумгартнер (77), 0:2 А. Крамарич (89-дузпа)

Класиранията в групите
Класиранията тук