23-04-2018 Наполи удари Юве в Торино, мечтае за титлата

Наполи удари Юве в Торино, мечтае за титлата

23-04-2018 Тема спорт

Наполи победи лидера в класирането на Серия "А" Ювентус с 1:0 в пряк двубой от 34-ия кръг на ??ампионата и стопи до 1 точка изоставането си от Старата госпожа само 4 кръга преди края на ??ампионата.

Домакините удариха греда в 17-ата минута след удар на Пянич, но гостите от Неапол отвърнаха с две опасности от Хам??ик и ??нсиние, като при втората топката влезе във вратата, но попадението бе отменено заради засада. През второтоп полувреме Наполи продължи да бъде по-активният отбор, но Буфон спаси тима си от гол в 73-ата минута след мощен ??ут на Кейехон.

В последната минута на мача обаче Кулибали се разписа след корнер и удар с глава, оставен напълно сам около точката за изпълнение на дузпа.