05-12-2013 Мъри: Спечелихме с воля и характер

Мъри: Спечелихме с воля и характер

05-12-2013 Тема спорт

„Волята и характера, които показахме, са голяма част от успеха ни днес. Един труден и сериозен мач, истински двубой. ?? двата отбора искаха да спечелят, и двата отбора заслужават поздравления за битката, която предложиха. Това заяви стар??и треньорът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов след победата 2:1 над ЦСКА.

„Нормално е победата над ЦСКА да е по-сладка. Надявам се че футболистите ми ще запазят разума и позитивното си мислене. След три дни предстои пловдивското дерби, което трябва да изиграем на ниво. Трябва да отговорим на предизвикателството. След влизането на Огнянов и Неделев играта ни се освежи, що се отнася до комбинирането на терена, но основната заслуга е на колектива“, каза още наставникът на Ботев Пловдив.

"Важна, трудна победа. Двата отбора предложиха истинско дерби. В началото на второто полувреме имахме известни трудности и ЦСКА успя да изравни. Стана една хубава битка. След изравнителния гол на ЦСКА бяхме малко объркани. След влизането на То??ко Неделев и Огнянов нещата се оправиха. Добре знам, че и двамата не са готови в момента. Форсираме тяхното завръщане, за да може отборът да изглежда по-добре. Ако те бяха в отбора, смятам, че тези мачове, които загубихме, няма??е да ги загубим. Няма да празнуваме, предстои ни пловдивско дерби. Локомотив има един ден повече за подготовка. ??ма вероятност и двамата да започнат като титуляри, знаем, че не са напълно готови. След моето идване, Ботев започна да печели дербитата на своя стадион. Трябва да ставаме по-добри и по-добри в гостуванията", допълни специалистът на пресконференцията си след мача.