22-03-2012 Моу отказа да говори след мача с Виляреал

Моу отказа да говори след мача с Виляреал

22-03-2012 Тема спорт

Треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо отказа да говори на пресконференцията, след като бе изгонен по време на равенството 1:1 на неговия тим срещу Виляреал късно снощи.

„Белия балет” бе??е близо до победата, благодарение на гола на Кристиано Роналдо след 60 минути игра, но Маркос Сена възстанови статуквото седем минути преди края от пряк свободен удар.

Моуриньо получи червен картон за протести срещу ре??ението на рефера Хосе Парадас Ромеро да отсъди фаул пред наказателното поле. Португалецът се присъедини към своя колега Руи Фариа на трибуните, като асистентът бе отстранен по-рано в мача.

След това Реал изгуби дисциплина на игрището, като Серхио Рамос и Месут Йозил получиха по още един жълт картон в заключителните минути и „кралете” завър??иха мача с 9 ду??и.

Равенството означава, че лидерството на Реал над Барселона на върха на Ла Лига бе намалено от 10 на 6 точки в рамките на само 4 дни.