в днешния брой Миро Манолов наказа  Септември Симитли

Миро Манолов наказа Септември Симитли

21-07-2011 Йордан ФОТЕВ

Макар да се завърна в игра само преди седмица след тежката контузия, която го остави извън терените за близо 2 години, Мирослав Манолов започна да бележи за Черно море. Централният нападател наказа Септември Симитли, а моряците завър??иха лагера в Банско с успех с 2:0. „Много се радвам за Миро, тъй като той бързо намира себе си”, коментира треньорът. Стефан Генов.
??лко Пиргов, Росен Колев и Хермес Паломино получиха почивка от Генов, но и без тях варненци попиляха съперника си. Само до почивката те имаха четири отлични възможности да открият резултата – на два пъти пред гола се размина Румен Николов, а по веднъж не сполучиха Дончо Атанасов и Цветан Йотов. Все пак в 42-ата минута Николов успя да вкара след асистенция на ??велин Янев. През втората част Генов направи куп промени в състава си, но разликата в класите остана сериозна в полза на Черно море. Две минути преди последния съдийски сигнал Тодор Колев изведе Манолов, който напредна и с премерен удар оформи крайният резултат. „ Остава да изпипаме детайлите в заключителните две контроли и да влезем в подходящата форма в ??ампионата”, заяви треньорът на моряците.