в днешния брой Любо Пенев и премиерът  с хеттрик на тенис

Любо Пенев и премиерът с хеттрик на тенис

13-12-2010 Тема спорт

Премиерът на България Бойко Борисов и треньорът на Литекс Любослав Пенев са непобедими на корта за трета поредна година. Звездният тандем триумфира в турнира "Труд Мастърс" след оспорвана победа с 12:10 гейма над Георги ??лиев - Майкъла и Са??о Йовков.
Бив??ият защитник на ЦСКА и волейболният капацитет бяха абсолютно равностойни на ??ампионите, но силите не им стигнаха в края. Любопитното бе??е, че в края на мача при няколко от ре??ителните точки Бойко Борисов влезе в ролята на съдия и отсъди разиграванията в полза на тима си.
Премиерът и Пенев губеха с 4:7, но съумяха да изравнят до 8:8. По регламент се играе??е до 9 гейма, но съперниците се разбраха титлата да спечели двойката, която вземе два гейма преднина. Легендата на родния футбол Христо Стоичков награди бив??ия си съотборник от ЦСКА Лъчезар Танев с рога от отстрелян от него ловен трофей.
Финалната среща в зала "София" бе изгледана от куп В??П гости, сред които президентът на БОК Стефка Костадинова, мегазвездата Христо Стоичков, председателят на УС на БСТ ??во Тонев и дългогоди??ният член на ??К на БФС Михаил Касабов.