07-02-2016 Лудогорец смачка БАТЕ Борисов

Лудогорец смачка БАТЕ Борисов

07-02-2016 Тема спорт

Отборът на Лудогорец направи на пух и прах редовния участник в групите на ШЛ и ЛЕ БАТЕ Борисов, който се превърна в ко??мар за Левски и Литекс. Българският ??ампион напълно надигра своя именит опонент и записа заслужен успех с 3:0 в контролна среща, която се игра в Турция. Героят от мача със Стяуа от плейофа на Шампионската лига Вандерсон блесна с два гола (19,56) и едно попадение добави Кафу (75).
Лудогорец изнесе поредната силна продукция по време на контролите в турския курорт Белек. Възпитаниците на Георги Дерменджиев повториха агресивната, разнообразна и ефективна игра от двубоя със Стяуа и в по-голямата част от срещата доминираха.
През второто полувреме между двата отбора настъпи здраво меле с основни участници Натанаел, Анисе и Анцилеовски.
В друга проверка от днес Славия загуби тежко с 1:4 от казахстанския Астана с треньор Димитър Димитров-Херо. Още на почивката белите изоставаха с 0:2. Два гола за ??рти?? вкара Муртазаев, а по един добавиха Макас и Дос Сантос. За казахите игра бив??ият халф на Ботев Пловдив Томас ??р??ак. За столичани се разписа ??вайло Димитров-Косъма. Белите удариха и греда. „Вкараха ни след четири вратарски гре??ки. ??маха само 5 положения, а ние много повече, но това не е важното. Радвам се, че виждам израстване във всички и най-вече в младите“, лаконичен бе босът Венцеслав Стефанов.
Във вторник Славия играе с ??ампиона на Казахстан Астана, който е воден от Станимир Стоилов.