18-02-2015 Лудогорец победи Добруджа в

Лудогорец победи Добруджа в "студена" контрола

18-02-2015 Тема спорт

Лудогорец победи Добруджа с 4:1 в контрола играна на стадион "Лудогорец Арена" в Разград. Георги Дерменджиев даде възможност да играят футболисти, които пропуснаха или играха по-малко в двубоя срещу Берое в турнира за Купата на България, а мачът се игра при изключително ниски температури.

По два гола за ??ампионите реализираха Христо Златински и Себастиян Ернандес. Някои от попаденията пък бяха доста любопитни. Ернандес вкара първи гол в средата на първото полувреме след чудесна комбинация, която домакините разиграха.

Малко по-късно две попадения реализира Христо Златински. Халфът се разписа от дузпа и от пряк свободен удар. При изпълнението на фаула "заслуга" има и вратаря на Добруджа, който не се намеси по най-добрия начин.

Четвъртия гол за Лудогорец отново бе дело на Ернандес. Той се разписа след изпълнение на двоен удар в наказателното поле на Добруджа.

Представителят на Б група също вкара своя почетен гол след гре??ка на Владислав Стоянов. Той не успя да подаде точен пас при върната към него топка и намери краката на Филип Филчев, който с едно докосване я вкара в мрежата.

Съставът на Лудогорец: Владо Стоянов, Витиня, Георги Терзиев, Александър Александров, Браян Ангуло, Абел Анисе, Христо Златински, Върджил Мисиджан, Себастиян Ернандес, Ми??о Александров, Юнес Хамза.