20-01-2015 Лудогорец направи 1:1 с Динамо Москва

Лудогорец направи 1:1 с Динамо Москва

20-01-2015 Тема спорт

Лудогорец направи 1:1 със силния руски тим Динамо Москва на заключителната си контрола от лагера в Турция.

Наставникът на ??ампионите Георги Дерменджиев на две различни единадесеторки в двете полувремена като съставите бяха същите като в мача с Гройтер Фюрт.

Динамо Москва заложи на титулярния си състав. През първото полувреме бив??ият тим на Станислав Манолев излезе напред в резултата в 35-ата минута след отлично изпълнен пряк свободен удар от Матийо Валбуена.

През второто полувреме Марселиньо изравни резултата. Мачът се игра на доста високо темпо пред погледа на мениджъри от редица европейски отбора, както и на националния селекционер ??вайло Петев.

Лудогорец - Динамо Москва 1:1

0:1 Валбуена (35), 1:1 Марселиньо (58)

Лудогорец: Владислав Стоянов (46- Чворович) – Витиня (46- Петров), Александър Барт (46-Терзиев), Козмин Моци (46-Александров), Александър Василев (46-Кайсара) – Светослав Дяков (46-Е??пиньо), Абел Анисе (46-Златински) – Себастиян Ернандес (46-Марселиньо) , Вандерсон (46-Мисиджан), Дани Абало(46-Михаил Александров) – Жуниньо Ки??ада (46-Безяк).

Динамо Москва: 30. Владимир Габулов - 3. Александър Бютнер (70- Та??аев), 4. Кристофър Самба, 5. Дъглас, 25. Алексей Козлов (46-Розенберг) – 6. Уилиам (46-Кокорин), 7. Бала?? Джуджак (46-Жирков), 8. Артур Юсупов (62-Оболски), 11. Алексей Йонов (64- Катрич), 14. Матийо Валбуена (57-Зобнин) – 22. Кевин Курани (46-Денисов)