12-02-2013 Локо София би грузинци в последната си контрола в Турция

Локо София би грузинци в последната си контрола в Турция

12-02-2013 Тема спорт

Локомотив София спечели с минималното 1:0 срещу грузинския Чихура в контролна среща, която се игра в Сиде. По този начин „столичните железничари“ завър??иха с успех лагера си в турския курорт Алания.

Първата опасност в срещата бе в 4-та минута, когато Румен Трифонов центрира в наказателното поле на Чихура, след което Биби??ков стреля с глава, но над напречната греда. Румен Трифонов стреля опасно в 10-та минута, но топката мина над напречната греда и излезе в аут. В 11-та минута Даниел Пеев подаде към Крум Биби??ков, който се опита да прехвърли вратаря на Чихура, но неуспе??но.

Първата сериозна опасност пред вратата на Локомотив София бе в 24-та минута, когато Чхетияни бе изведен сам срещу Галев и ??утира, но вратарят плонжира акробатично и улови топката.

В 30-та минута Биби??ков и Пеев направиха двойно подаване, последният ??утира, но на метър в страни от вратата. Минута по-късно Биби??ков пуска къс пас назад към Борносузов, който стреля силно, но в аут.

Силната игра на Локомотив София продължи и през второто полувреме. В 52-та минута Димитър ??лиев се освободи от защитник и от чиста позиция стреля над вратата.

В 76-та минута Цанков изведе Манолов зад защитата на грузинците, а той тръгна да лъже вратаря, но неуспе??но.

Единственият гол в срещата падна в 77-та минута, когато Павлов от малък ъгъл вкара за 1:0.

Павел Петков нацели гредата в 81-та минута и пропусна да отбележи втори гол във вратата на грузинците. В 87-та минута ??скрен Писаров бе изведен сам срещу вратаря на Чихура, но не успя да го преодолее и топката излезе в корнер.

Това бе последната контрола на Локомотив София от подготвителния лагер на отбора в Алания.

Локомотив София започна със следния състав: 84. Галев, 18. Дюлгеров, 5. Николов, 6. Бранеков (к), 3. Янев, 88. Борносузов, 15. Том, 77. Пеев, 90. Костадинов, 70. Трифонов, 23. Биби??ков. През второто полувреме в игра се появиха: 1. Митрев, 18. Петров, 16. Димитров, 8, Манолов, 2. Велков, 13. Уилкер, 10. Дафчев, 21. Цанков, 22. Петков, 7. Писаров, 14. ??лиев, 9. Павлов и 11. Добрев.