17-02-2015 Литекс падна от унгарци в последната проверка в Турция

Литекс падна от унгарци в последната проверка в Турция

17-02-2015 Тема спорт

Литекс загуби с 2:3 от деветия в унгарското футболно първенство Дьори ЕТО в последната си контрола от лагера в Турция. На почивката Литекс губе??е с 0:1. Наставникът на ловчалии Красимир Балъков може??е да разчита на всичките си основни футболисти с изключение на голмайстора на тима Уилмар Джордан, който не е напълно възстановен от контузия.

Унгарците поведоха в 20-ата минута след добра триходова акция и точен удар на Тама?? При??кин. Йожеф Виндекер удвои в 70-ата минута с изстрел от 18 метра. Рафаел Перес намали за Литекс след центриране от корнер три минути по-късно.

В 78-ата минута обаче Владица Бръдаровски направи 3:1.Минута преди края Пламен Гълъбов с глава оформи крайния резултат.