20-05-2018 Левски трети, спори с Черно море за Лига Европа

Левски трети, спори с Черно море за Лига Европа

20-05-2018 Тема спорт

Левски спечели с 2:0 гостуването на Верея и завър??и на третото място в Първа лига. Така "сините" стигнаха до баража за класиране в Лига Европа, в който ще домакинстват на Черно море, който зае седмото място. Ре??ителният мач ще се играе на 24 май от 20:30 часа на "Герена".

В герой за Левски днес се превърна демонстриращият отлична форма напоследък Паулиньо. Бразилският техничар вкара и двата гола за победата над Верея, като първо откри резултата в 59-ата минута, след което наказа Даниел Наумов и в 71-ата. Младият страж на домакините изигра много силен мач и се отчете с редица ре??ителни намеси.

?? за Левски пази младок - 18-годи??ният юно??а Петър ??ванов, който скучае??е в по-голямата част от двубоя. Абсолютният дебютант получи ??анс от Делио Роси поради отсъствието на Божидар Митрев (болен) и Николай Кръстев (лекуващ контузия). Резерва бе??е друг талант - Димитър Шейтанов.