в днешния брой Ланус ще удари Гремио

Ланус ще удари Гремио

29-11-2017 Тема спорт

Аржентинците спечелиха и трите си домакинства в елиминационните фази на Копа Либертадорес

Ланус приема Гремио в реван??а на финала на Копа Либертадорес. Аржентинците ще се надяват на ново магическо представяне на своя „Нестор Диас Перес“, след като загубиха първата среща в Бразилия с 0:1. Пътят на гранатовите към финала определено не бе лек, като на полуфиналите и четвъртфиналите тимът се намира??е в подобна ситуация. Възпитаниците на Хорхе Алмирон изоставаха след първите срещи, но успяха да спечелят с 3:0 срещу Сан Лоренцо във фазата на последните осем, а Ривър Плейт бе сразен с 4:2 на полуфиналите. Ланус се представи много добре в Порто Алегре миналата седмица и предвид ??ансовете, които създаде, особено през първото полувреме, е справедливо да се каже, че не заслужава??е да загуби. Гранатовите не играха в аржентинската Суперлига през уикенда и ще бъдат свежи и съсредоточени върху основната задача – да спечелят първия си финал в историята на Копа Либертадорес.
Гремио може би е доволен от крехката преднина, но се очаква??е много повече от бразилците. Хората на Ренато Порталупи не бяха интензивни и не атакуваха по обичайния си начин. Сега тимът гостува на Ланус само с един гол преднина, а аржентинците доказаха, че на своя земя са непобедими в турнира. Гремио няма да може да разчита на ключовия си защитник Валтер Канеман, който е наказан, а това е сериозен удар за треньора Порталупи. Според нас ни очаква равностоен двубой, в който Гремио ще седи дълбоко в своята половина, защото има да брани аванс. Положението на Ланус не е толкова тежко както в преди??ните фази от Копа Либертадорес, така че гранатовите едва ли ще се хвърлят в атака от първата минута. Аржентинците спечелиха и трите си домакинства в елиминационната фаза и ние ви съветваме да потърсите знак 1 на 2,17 в „Еврофутбол“. По-смелите от вас може да опитат и точен резултат 1:0 на 7,00, което ще доведе до продължения.