в днешния брой Зелените вече 330 минути не са вкарвали на армейците

Зелените вече 330 минути не са вкарвали на армейците

11-08-2019 Тема спорт

Футболист на Лудогорец не се е разписвал във вратата на ЦСКА от 330 минути насам. Разградчани не стигнаха до попадение в последните 3 сблъсъка във всички турнири. Последният им гол бе в шампионатния двубой на 6 декември 2018 г. при 1:1. Тогава Клаудиу Кешерю откри резултата в 29-ата минута, а Десподов изравни в 67-ата. От попадението на Лудогорец са изминали точно 330 минути или 5 часа и половина.
На 3 април тази година ЦСКА тотално надигра разградчани и ги победи с 1:0 за купата. Автор на гола бе Рубен Пинто. Двете шампионатни срещи до края на сезона пък завършиха 0:0 - в Разград на 6 април и на „Армията” на 11 май. В двубоя на „Лудогорец Арена” ЦСКА направи три пропуска от чисти позиции още в първите минути.