в днешния брой Жозе дава почивка назвездите срещу АПОЕЛ

Жозе дава почивка назвездите срещу АПОЕЛ

04-04-2012 Тема спорт

Шаби Алонсо, Йозил и Бензема получават почивка

Жозе Мауриньо ще даде почивка на голяма част от звездите на отбора в дне??ното домакинство срещу АПОЕЛ. Кралския клуб спечели първия мач с 3:0 и дне??ният сблъсък се оказва протоколен. Треньорът ще направи минимум пет промени сред титулярите в сравнение с гостуването на Осасуна (5:1) през уикенда. Основните играчи имат нужда от почивка, тъй като предстои тежък маратон от 20 дни. В тях Белия балет има ре??ителни мачове с Валенсия, Атлетик Билбао, Спортинг Хихон и Барселона в Ла Лига, както и два мача от полуфиналите на ШЛ срещу победителя от Байерн – Марсилия (късно снощи).
Мауриньо няма да прави промени в центъра на защитата, където са Пепе и Рамос. Почивка обаче ще получат Шаби Алонсо, Бензема, Йозил, Марсело и Арбелоа, пи??е „Марка“. На техните места се появяват Коентрао, Алтънтоп, Шахин, Кака и Анхел ди Мария. Последният има нужда от игрови минути, тъй като прекара доста време контузен след Нова година. ??ма голяма вероятност аут срещу АПОЕЛ да бъдат ??кер Касияс и Кристиано Роналдо. Ако това се случи, на техните места ще започнат Адан и Кайехон.
„Няма да гледам Барселона – Милан. ??нтересува ме мачът на Байерн“, заяви на пресконференцията Жозе Мауриньо.