ЦСКА Левски Литекс Локомотив София Локомотив Пловдив Черноморец Славия Черно море Миньор Перник Берое Монтана Лудогорец Видима-Раковски Ботев Враца Светкавица Калиакра Ботев Пловдив Челси Манчестър Юнайтед Ливърпул Реал Мадрид Барсeлона Милан Интер Ювентус Пирин Благоевград

Контакти

07-08-2011 Диян Петков: Не се дадохме лесно

Диян Петков: Не се дадохме лесно

07-08-2011 Тема спорт

Старши треньорът на Локомотив (София) Диян Петков бе видимо изнервен след загубата с 1:2 от ЦСКА в мач от първия кръг на "А" група. "Железничарите" губеха с 0:2, успяха да върнат едно от попаденията, но не съумяха да стигнат поне до хикс.

"Изнервен съм, защото точно когато тръгнахме да атакуваме повече, се случиха някои неща. Момчетата бяха много изморени, но накрая се опитахме да натиснем. В защита играхме доста лошо, липсваха ни основни бранители. Въпреки всичко, не се дадохме лесно на ЦСКА. Особено първото полувреме стояхме много далеч от вратата и така се получи първият гол. През второто полувреме натиснахме, но изтървахме няколко положения, ЦСКА също изпусна възможности за гол", коментира Петков.

Коментари

напиши коментар
  • Бай Ганю Батков каза че се е върнал в "кочината",визирайки нашия футбол.Не видях ЦСКА да блести в тази "кочина""""така че Радуканов се заблуждава с надеждите за лига Европа.Новите играчи закупени от "световния бит пазар" не промениха облика на игра на отбора ,напротив тя си беше по добра с Платини и Спас Делев.Какво се търси повече????.Срещу Локо Сф. беше излагация-ритнитопковщина.
    георги георгиев @ 08-08-2011 11:38
  • Въпреки похвалите и оценките за добра селекция на ЦСКА се окяза че ,нищо ново икачествено.Явно нямаме отбор в България ,който да се открои с някаква що годе по висока класа от тези
    георги георгиев @ 08-08-2011 11:26

Напиши коментар