в днешния брой Георги Дерменджиев:  Не създадоха кой знае каква заплаха за Стоянов

Георги Дерменджиев: Не създадоха кой знае каква заплаха за Стоянов

22-02-2016 Тема спорт

Винаги е добре, когато вкара?? ранен гол. Мисля, че след него отборът ни се успокои и започна да показва това, което може. Както и очаквах, мачът бе доста труден. Виждате, че тимовете все още са в начална фаза и не са потеглили, но бе??е важно да спечелим. Доволен съм от представянето на футболистите. Направихме много неща, които искам. Относно последните минути – винаги може да се допуснe гол, дали след рико??ет или нещо друго. Но като цяло през целия мач Левски не създаде кой знае каква заплаха за Владислав Стоянов. Ако има??е такава, тя бе изключително малка.
Колкото до червения картон на Моци – щом съдията така е преценил, значи е правилно.
Продължавам да твърдя, че силно начало на пролетния дял от ??ампионата може да ни гарантира титлата. Ако успеем да направим поредица от победи, това ще успокои отбора ни. Но ето в този мач водим с 2:0, допускаме гол и ни гонят играч, така че всичко може да се случи, нека не бързаме.
Това, което искам да подобрим, е увереността си, за да може да контролираме по-голяма част от мача. Говорили сме с футболистите на тази тема и предполагам, че с времето ще се получи.