15-04-2013 Генов: Лудогорец спечели заслужено

Генов: Лудогорец спечели заслужено

15-04-2013 Тема спорт

Наставникът на Локомотив Пловдив Стефан Генов призна превъзходството на Лудогорец в двубоя между двата тима от 22-ия кръг на А група. Шампионите се наложиха с 1:0, а голът отбеляза Ки??ада в 87-ата минута на срещата.

„С оглед на развитието на мача мисля, че не ни достигна концентрация в последните минути. Така загубихме и от Ботев Враца. ??скам да похваля домакините, които съвсем заслужено победиха. Бориха се от първата минута и в края вкараха“, коментира Стефан Генов след последния съдийски сигнал на „Лудогорец Арена“.

Със спечелените три точки Лудогорец се завръща на първото място във временното класиране, измествайки Левски.