01-09-2014 Берое подава жалба срещу съдийството на Станислав Тодоров

Берое подава жалба срещу съдийството на Станислав Тодоров

01-09-2014 Тема спорт

Берое взе ре??ение да подаде жалба срещу главния арбитър Станислав Тодоров и съдийството в мача от седмия кръг срещу Лудогорец в Разград (1:1).

От Берое са изложили всичките си претенции към рефера Станислав Тодоров и съдийската бригада.

Най-дискусионното положение в мача бе в 6-та минута, когато главния арбитър Станислав Тодоров свири дузпа в полза на Лудогорец. В ситуацията Върджил Мисиджан се строполи в наказателното поле на Берое без да има никакъв контакт със защитника Михаел Ковачевич.

В 10-та минута Тодоров подмина претенциите на Берое за дузпа. Елиа?? стреля и топката се отби в ръцете на Александър Василев, като гостите претендираха за дузпа, но такава не бе отсъдена.

Статистиката от мача показва, че Станислав Тодоров е показал седем жълти картона на футболисти на Берое и нито един на играчите на Лудогорец.