ЦСКА Левски Литекс Локомотив София Локомотив Пловдив Черноморец Славия Черно море Миньор Перник Берое Монтана Лудогорец Видима-Раковски Ботев Враца Светкавица Калиакра Ботев Пловдив Челси Манчестър Юнайтед Ливърпул Реал Мадрид Барсeлона Милан Интер Ювентус Пирин Благоевград

Контакти

Селтик няма шанс като гост в Удине

Селтик няма шанс като гост в Удине

15-12-2011 Тема спорт

Удинезе има преднина от три гола пред Селтик в група I на Лига Европа. Ако загуби обаче, ще отпадне, защото шотландците ще имат по-добър актив от преките двубои. От друга страна, при победа Удинезе може да разчита на удобен развой на срещата между Атлетико Мадрид и Рен и дори да спечели групата. Затова и сме склонни да се доверим на Удинезе срещу Селтик. Италианският тим регистрира три поредни победи в Серия А и е с равни точки с лидера Ювентус. По правило италианските отбори не влагат сериозни усилия в Лига Европа, а в следващите 10 дни отборът последователно ще играе с Лацио и Ювентус. Въпреки това, дори при отсъствие на някои от ключовите играчи, това трябва да е достатъчно за успех над Селтик.
От 18 мача срещу италиански отбори Селтик спечели само пет, но нито веднъж не е бил победител като гост на Апенините, при две равенства и шест загуби в 8 мача.

Коментари

напиши коментар
  • Отдел Анализи и прогнози на: www.betbg.eu Бихме желали да Ви информираме, че излъчваме тези мачове пряко! ВСИЧКИ ВАЖНИ МАЧОВЕ ПО СВЕТА, ГЛЕДАЙТЕ ПРЯКО И БЕЗПЛАТНО, И ЗАЛАГАЙТЕ ОНЛАЙН НА ЖИВО В САЙТА: www.betbg.eu ШАМПИОНСКА ЛИГА, ЛИГА ЕВРОПА, ТЕНИС, БАСКЕТБОЛ, NBA, ХОКЕЙ, NHL! Залагайте и спечелете хиляди левове от събиране на бонуси!
    www.betbg.eu @ 17-12-2011 15:54

Напиши коментар